Medlemmer9

Medlemmer

Her er liste over medlemmer med kontaktpersoner

Klikk på lenken for å åpne medlemslisten i eget vindu:

Medlemsliste Yes Seafishing (Det vil snart komme en fyldigere presentasjon av hvert enkelt medlem)

Medlemsliste:

Navn på anlegg

Postnr

Poststed

Kontaktperson

Telefon

E-postadresse

Cape Marina

9763

Skarsvåg

Kjell Ingebrigtsen

99563053

post@capemarina.no

Nordkapp Havfiske

9750

Honningsvåg

Thor-Sverre Hansen

90192790

post@nordkapphavfiske.com

Myrfjord Sjøhus

9690

Havøysund

Jan-Eric Bengtsson

90956333

nebbjebb@gmail.com

Ingøy Sjøhus

9690

Havøysund

Thorleif Hansen

90526702

post@ingoy.no

Tufjord Brygge

9670

Tufjord

Rune Hansen

90542337

jrune.hansen@gmail.com

Sørøya Gjestestue

9664

Sandøybotn

Ilona Røe

91881021

ilonaroee@live.no

Nordic Sea Angling

9595

Sørvær

Jimmy Anderson

+46 435775450

jimmy@nordic-sea-angling.se

Big Fish Adventure

9590

Hasvik

Mona Jacobsen Saab

91373019

mona@bigfishadventure.no

Sandland Brygge

9585

Sandland

Stina Halvorsen

92613364

post@sandlandbrygge.com

Loppa Opplevelser

9584

Sør-Tverrfjord

Britt Thomassen

99477873

post@loppaopplevelser.no

Arctic Nuvsvåg

9582

Nuvsvåg

Rolf Berge

99445307

post@arcticnuvsvaag.no

Loppa Fishingcamp

9580

Bergsfjord

Hynek Symecek


info@loppafishingcamp.com

Øksfjord Sjøfiske

9550

Øksfjord

Adam Tyminski

46355562

post@sjofiske.com

Storekorsnes Ferie og Fritid

9515

Alta

Albert Vekve

90570338

post@storekorsnes.no

Seiland House

9513

Alta

Stig Erland Hansen

95244031

stig@seiland-house.no

Elvegård Fjordcamp

9446

Grovfjord

Tony Griff Pettersen

99209021

post@elvegaard.no

Senja Opplevelser

9392

Stonglandseidet

Kathrin Jensvoll

90115428

kathrin@senjaopplevelser.com

Camp Steinfjord

9385

Skaland

Dag-Rune Torsen

94979470

dag-rune@steinfjord.com

Lavangen Sjøfiske, Aa Gård

9357

Tennevoll

Tor Erik Lind

45046964

t-erik-l@online.no

Dyrøy Holiday

9311

Brøstadbotn

Ragnar Lerkendal

90050393

ragnalerkendal@gmail.com

Camp Solbergfjord

9311

Brøstadbotn

Tom Erik Forså

97181115

solbergfjord@gmail.com

Furøy Fishingcamp

9310

Sørreisa

Vicky Wood

41238499

furoyfishingcamp@hotmail.com

Havnnes Handelssted

9159

Havnnes

Hege Bergfald

90180690

hege@giaever.net

Sørheim Brygge

9060

Lyngseidet

Stein Erik Eliassen

41201480

post@sorheim-brygge.no

Ylvingen Rorbuer

8985

Ylvingen

William Pettersen

95079329

williampettersen@hotmail.com

Igerøy Brygge

8980

Vega

Peter D Nikolaisen Sr

91688633

peterjr.pdn@gmail.com

Vega Kystferie

8980

Vega

Jørn Jenssen

97796540

jrajenss@online.no

Vega Brygge

8980

Vega

Didrik Mortensen

95867771

post@vegabrygge.no

Vega Rorbuferie

8980

Vega

Bjørg Lüther

91325756

bluther@online.no

Gardsøya Rorbuer

8980

Vega

Ove Mortensen

95768028

post@gardsoyarorbuer.no

Velfjordferie

8960

Velfjord

Sigmund Aarstrand

41613800

sigmundaa@icloud.com

Fagervika Rorbuferie

8890

Leirfjord

Håkon Grande

91814709

hakon.grande@ultraseafood.no

Helgeland Fjordferie

8890

Leirfjord

Kay Rune Nersund

91782519

kayn@online.no

Blomsøy Rorbuer

8854

Austbø

Steinar Hoff

41611718

blomsoey@online.no

Vandve Kystferie

8830

Vandve

Arnt Andersen

41559370

post@vandvekystferie.no

Vandveferie

8830

Vandve

Jan Haus

99646731

j-haus@online.no

Oscarbrygga

8750

Tonnes

Bodil Hansen

75091199

post@oscarbrygga.no

Andøy Fishingcamp

8480

Andenes

Eimantas Gurevicius

94829996

info@andoyfiskecamp.eu

Fjordcamp

8475

Straumsjøen

Laila Anita Lauritsen

95888291

post@fjordcamp.no

Sørensen Eiendommer

8470

Bø i Vesterålen

Odd-Einar Sørensen

90923590

odd@frahavet.no

Offersøy Feriesenter

8412

Vestbygd

Gunnar Fenes

76933900

post@offersoy.no

Steigen Brygge

8289

Engeløya

Bjorulf Ødegård

93934141

steigenbrygge@gmail.com

Straumfjord Feriehus

8288

Bogøy

Ove Strand

97112547

ov_st@hotmail.com

Helnessund Brygger

8285

Leines

Arild Aasjord

90101004

arild.aasjord@helnessund.com

Myken Apartments

8181

Myken

Hafsteinn Asgeirsson

99349117

hafsteinn.asg@gmail.com

Kaikanten Rorbuer

8064

Røst

Janne Andreassen

92462595

kaikant@online.no

Eidshaug Gård

7940

Ottersøy

Bjørnar Eidshaug

41419997

bjoeeids@online.no

Namsenfjord

7777

Nord-Statlandet

Geir J. Myren

91612437

gjmyren@online.no

Flatanger Rorbuer

7770

Flatanger

Jan Reppen

95106628

jan.reppen@ntebb.no

Zanzibar Inn

7770

Flatanger

Pål Aakervik

90616363

post@zanzibarinn.no

Einvika Overnatting og Havfiske

7770

Flatanger

Reidar Einvik

97010490

rheinvik@online.no

Vik Brygge

7770

Flatanger

Are Krogstad

98070366

info@angelninflatanger.com

Skarnsundet Fjordsenter

7670

Inderøy

Phillip Dale

94870606

post@skarnsundet-fishing.com

Willy's Haus

7316

Lensvik

Willy Tøndel

92601637

willy.toendel@online.no

Titran Kystferie

7268

Titran

Johan E. Wingan

97762130

johaneldar@titran.net

Hestvika Losbåtstasjon

7247

Hestvika

Helge Kaald

47843275

helge.kaald@gmail.com

Hitra Turistservice

7246

Sandstad

Jan Pettersen

99168203

post@hitraturistservice.no

Bessaker

7190

Bessaker

Thore Erling Pettersen

91743513

thore@bessaker.com

Roan Rorbu

7180

Roan

Inger Lise Eian

99470785

eianil@online.no

Havgløtt Rorbuer

7180

Roan

Hans Næss

90834649

ninasrs@online.no

Vågan Feriegård

7176

Linesøya

Arne E. Hansen

91811344

arneegha@online.no

Bakkan Wahl

7165

Oksvoll

Ben Wahl

90606900

post@bakkan-wahl.no

Hindrum Fjordsenter

7125

Vanvikan

John Erik Hindrum

41339518

post@hindrumfjordsenter.no

Bjørkvik Hytteutleie

7114

Råkvåg

Kåre Bjørkvik

92607611

kare@fosen.eu

Dalsfjord Fiskecamp

6973

Bygstad

Reinhard Seggewiss

90254040

dalsfjord@gmx.info

Fjordkick

6958

Sørbøvåg

Roar Nordbø

97962230

mail@fjordkick.no

Fjordtourist

6944

Stavang

Kristian Grov

91133022

kristian@fjordtourist.com

Betten Rorbuer

6570

Smøla

Egil Betten

91130320

egil@bettenregnskap.no

Smøla Havfiskesenter

6570

Smøla

Magne Lillehaug

91833530

magne.li@online.no

Dancenter

6475

Midsund

Asbjørn Ræstad

95193395

vestlandet-midtnorge@dancenter.com

Nipe-hyttene Hytteutleige

6152

Ørsta

Elias Lianes

90520133

elias.lianes@nipe-hyttene.no

Aasheim Rorbuer

5428

Foldrøyhamn

Eldbjørg Aasheim Jørs

41287772

pjoers@gmail.com

Færøysund Handels- og Gjestgjevarstad

5419

Fitjar

Harald Johan Sandvik

91879626

harald.johan.sandvik@haugnett.no

Glesvær Rorbu

5381

Glesvær

Bente Blomvågnes-Bakke

95187323

glesver.rorbu@gmail.com

Destination Hellesøy

5334

Hellesøy

Ove Kristoffersen

92653199

ok@hellesoy.no

Sørlandet Feriesenter

4957

Risør

Mads Henrik Sandnes

90026168

sorferie@online.no

Bjørnevåg Ferie

4550

Farsund

Jakob Oddvar Jakobsen

38396589

jakobsen@bjornevaag-ferie.no

Nesaren

4187

Ombo

Kjell Nes

90651888

kjell.nes@ombofjord.no

Herman Sveinsen Consultants AS

1715

Yven

Herman Sveinsen

48052169

hersvei@online.no